| Silnik: | ZONSEN 4T chłodzony powietrzem |
| Pojemność: | 110 cm³ |
| Moc: | 4,78kW (6,5KM) |
| Rozruch: | elektryczny + nożny |
| Skrzynia biegów: | półautomatyczna 4-biegowa |
| Koła: | 14/20" |
| Napęd: | łańcuch 428H |
| Wymiary: | dł. 1500mm |
| Wysokość siedziska: | 710mm od ziemi |
| Maksymalna prędkość: | około 50 km/h |
| Maksymalne obciążenie: | do 70 kg |
| Hamulec: | tarczowe hydrauliczne |
