| Silnik: | ZONSEN 4T chłodzony powietrzem |
| Pojemność: | 125 cm³ |
| Moc: | 6,25kW (8,5KM) |
| Rozruch: | elektryczny + nożny |
| Skrzynia biegów: | manualna 4-biegowa (1-0-2-3-4) |
| Koła: | 14/20" |
| Napęd: | łańcuch 428H |
| Wymiary: | dł. 1500mm |
| Wysokość siedziska: | 710mm od ziemi |
| Maksymalna prędkość: | około 55 km/h |
| Maksymalne obciążenie: | do 70 kg |
| Hamulec: | tarczowe hydrauliczne |
