| Silnik: | ZONSEN 4T chłodzony powietrzem |
| Pojemność: | 90 cm³ |
| Moc: | 4,04kW (5,5KM) |
| Rozruch: | elektryczny (e-start) |
| Skrzynia biegów: | automatyczna |
| Koła: | 12/10" |
| Napęd: | łańcuch 428H |
| Wymiary: | dł. 1580mm |
| Wysokość siedziska: | 680mm od ziemi |
| Maksymalna prędkość: | około 45 km/h |
| Maksymalne obciążenie: | do 70 kg |
| Hamulec: | tarczowe hydrauliczne |
