| Silnik: | YINXIANG 4T chłodzony powietrzem |
| Pojemność: | 140 cm³ |
| Moc: | 6,99kW (9,5KM) |
| Rozruch: | elektryczny + nożny |
| Skrzynia biegów: | manualna 4-biegowa (1-0-2-3-4) |
| Koła: | 19/16" |
| Napęd: | łańcuch 428H |
| Wymiary: | dł. 1900mm |
| Wysokość siedziska: | 900mm od ziemi |
| Hamulce przód: | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce tył: | tarczowe hydrauliczne |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
