| Silnik: | ZONSEN 4T chłodzony powietrzem |
| Pojemność: | 250 cm³ |
| Moc: | 12,13kW (16,5KM) |
| Rozruch: | elektryczny + nożny |
| Skrzynia biegów: | manualna 5-biegowa (1-0-2-3-4-5) |
| Koła: | 21/18" |
| Napęd: | łańcuch 520H |
| Wymiary: | dł. 2100mm |
| Wysokość siedziska: | 900mm od ziemi |
| Hamulce przód: | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce tył: | tarczowe hydrauliczne |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
