ASIX XR99 NK300 2T to pojazd z dwusuwowym silnikiem o pojemności 293cm3 zaopatrzony w chłodnicę cieczy. Przeznaczony dla młodzieży i dorosłych od ok 175-180cm wzrostu. Odpalany jest na rozrusznik elektryczny. Zestawiony na kołach 21/18″ z siedziskiem na wysokości 950mm od ziemi. Motocykl posiada dwukomorowe, regulowane zawieszenie przednie HTW dzięki czemu dostosujesz pracę amortyzatorów do własnych potrzeb i wymagań. Zaletą tego zawieszenia jest bardzo płynna praca bez „dobijania”. Tylne zawieszenie również wyposażone jest w regulację twardości oraz szybkości dobicia i odbicia. Ponadto XR99 NK300 2T wyposażony jest w licznik motogodzin, gniazdo USB, handbary oraz wiele elementów aluminiowych, takich jak: kierownica, felgi, piasty, wahacz, łamane klamki hamulca i sprzęgła, podnóżki CNC, półki amortyzatorów CNC, osłona przedniej zębatki, osłona tylnej tarczy hamulcowej, korek oleju z bagnetem i wiele więcej
| Silnik: | NK300 2T chłodzony cieczą |
| Pojemność: | 293 cm³ |
| Moc: | 36kW (49KM) |
| Rozruch: | elektryczny (e-start) |
| Skrzynia biegów: | manualna 6-biegowa (1-0-2-3-4-5-6) |
| Koła: | 21/18" |
| Napęd: | łańcuch 520H Gold O-Ring |
| Wymiary: | dł. 2100mm |
| Wysokość siedziska: | 950mm od ziemi |
| Hamulce przód: | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce tył: | tarczowe hydrauliczne |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
