ASIX XT97 to pojazd z czterosuwowym silnikiem ZONSEN o pojemności 279.6cm3 zaopatrzony w chłodnicę cieczy. Przeznaczony dla młodzieży i dorosłych od ok 175-180cm wzrostu. Odpalany jest na kopkę lub rozrusznik elektryczny. Zestawiony na kołach 21/18″ z siedziskiem na wysokości 920mm od ziemi. Motocykl posiada regulowane zawieszenie przednie i tylne dzięki czemu dostosujesz pracę amortyzatorów do własnych potrzeb i wymagań. Ponadto XT97 wyposażony jest w licznik cyfrowy, licznik motogodzin, gniazdo USB, lampę LED z przodu i z tyłu oraz aluminiowe handbary
| Silnik: | ZONSEN CBS300, 4T, chłodzony cieczą |
| Pojemność: | 300 cm³ |
| Moc: | 18,38kW (25KM) |
| Rozruch: | elektryczny + nożny |
| Skrzynia biegów: | manualna 5-biegowa (1-0-2-3-4-5) |
| Koła: | 21/18" |
| Napęd: | łańcuch 520H |
| Wymiary: | dł. 2100mm |
| Wysokość siedziska: | 920mm od ziemi |
| Hamulce przód: | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce tył: | tarczowe hydrauliczne |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
