| Silnik: | YINXIANG 4T, chłodzony powietrzem |
| Pojemność: | 70cm³ |
| Moc: | 3,31kW (4,5KM) |
| Rozruch: | elektryczny (e-start) |
| Skrzynia biegów: | automatyczna |
| Koła: | 12/10" |
| Napęd: | łańcuch 420H |
| Wymiary: | dł. 1350mm |
| Wysokość siedziska: | 600mm od ziemi |
| Maksymalna prędkość: | około 40 km/h |
| Maksymalne obciążenie: | do 50 kg |
| Hamulec: | tarczowe hydrauliczne |
| Regulacja siedzicka | od 60 cm do 63 cm |
