| Silnik: | 2T, chłodzony powietrzem |
| Pojemność: | 49cm³ |
| Moc: | 2,94kW (4KM) |
| Rozruch: | ręczny (easy-starter) |
| Skrzynia biegów: | automatyczna |
| Koła: | 12/10" |
| Napęd: | łańcuch T8F |
| Wymiary: | dł. 1300mm |
| Wysokość siedziska: | 650mm od ziemi |
| Maksymalna prędkość: | 18 km/h |
| Maksymalne obciążenie: | do 50 kg |
| Hamulec: | hydrauliczny |
| Masa własna: | 34 kg |
