| Silnik: | 2T, chłodzony powietrzem |
| Pojemność: | 49cm³ |
| Moc: | 1,84kW (2,5KM) |
| Rozruch: | elektryczny + ręczny (easy-starter) |
| Skrzynia biegów: | automatycznar |
| Koła: | 10" |
| Napęd: | łańcuch T8F |
| Wymiary: | dł. 1170mm |
| Wysokość siedziska: | 600mm od ziemi |
| Maksymalna prędkość: | 18 km/h |
| Maksymalne obciążenie: | do 50 kg |
| Hamulec: | tarczowy |
| Masa własna: | 24 kg |
