| Silnik: | 2T, chłodzony powietrzem |
| Pojemność: | 49 cm³ |
| Moc: | 1,84kW (2,5KM) |
| Rozruch: | elektryczny + rężny |
| Skrzynia biegów: | automatyczna |
| Koła: | 6" |
| Napęd: | łańcuch T8F |
| Wymiary: | dł.1090mm szer. 625mm |
| Wysokość siedziska: | 320mm od ziemi |
| Hamulce : | tarczowe |
| Gwarancja: | 12 miesiące |
