| Silnik: | 2T, chłodzony powietrzem |
| Pojemność: | 49 cm³ |
| Moc: | 1,84kW (2,5KM) |
| Rozruch: | ręczny (easy-starter |
| Skrzynia biegów: | automatyczna |
| Koła: | 4" |
| Napęd: | łańcuch T8F |
| Wymiary: | dł. 970mm szer. 570mm |
| Wysokość siedziska: | 300mm od ziemi |
| Hamulce : | tarczowe |
| Gwarancja: | 6 miesiące |
