| Silnik: | LONCIN 4T, chłodzony cieczą |
| Pojemność: | 300 cm³ |
| Moc: | 16,91kW (23KM) |
| Rozruch: | elektryczny (e-start) |
| Skrzynia biegów: | automatyczna 2+1 (wsteczny) |
| Koła: | 12" |
| Napęd: | wał kardana |
| Wymiary: | dł. 1950mm szer. 1150mm |
| Wysokość siedziska: | 510mm od podnóżka |
| Hamulce przód: | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce tył: | tarczowe hydrauliczne |
| Zasilanie Silnika: | Wtrysk(EFI) |
| Typ Pojazdu: | Ciągnik Rolniczy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
