| Silnik: | JUNENG 4T z chłodnicą oleju |
| Pojemność: | 250 cm³ |
| Moc: | 9,80kW (13,3kM) |
| Rozruch: | elektryczny (e-start) |
| Skrzynia biegów: | automatyczna 1+1 (wsteczny) |
| Koła: | 10" |
| Napęd: | łańcuch 530H |
| Wymiary: | dł. 2100mm / szer. 1100mm |
| Wysokość siedziska: | 550mm od podnóżka |
| Hamulce przód: | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce tył: | tarczowe hydrauliczne |
| Zasilanie Silnika: | Wtrysk(EFI) |
| Typ Pojazdu: | Ciągnik Rolniczy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
