Quad ASIX GLADIATOR 200RR to pojazd z czterosuwowym silnikiem LONCIN o pojemności 200 cm³ z chłodnicą oleju. Silnik ponadto wyposażony jest w wałek wyrównoważający, który zapewnia płynną kulturę pracy oraz zapobiega drganiom przenoszonym z silnika na ramę. Przeznaczony jest dla nastolatków od 150cm wzrostu. Gladiator zestrojony jest z automatyczną skrzynią biegów z biegiem wstecznym (1+1). Model ten posiada bogate wyposażenie, w skład którego wchodzą między innymi: wyciągarka 2000lbs, podgrzewane manetki, gniazda USB i zapalniczki, zamykany pojemnik na przednim bagażniku, pełne oświetlenie ledowe z panelem LED, kierunkowskazy, duży, cyfrowy wyświetlacz, hak, licznik motogodzin, wygodne oparcie oraz uchwyty dla pasażera, osłony na ręce, lusterka i klakson
| Silnik: | LONCIN 4T z chłodnicą oleju |
| Pojemność: | 200 cm³ |
| Moc: | 10,30kW (14KM) |
| Rozruch: | elektryczny (e-start) |
| Skrzynia biegów: | automatyczna 1+1 (wsteczny) |
| Koła: | 10" |
| Napęd: | łańcuch 530H |
| Wymiary: | dł. 1780mm / szer. 1060mm |
| Wysokość siedziska: | 530mm od podnóżka |
| Hamulce przód: | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce tył: | tarczowe hydrauliczne |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
