| Silnik: | JINLANG, 4T, chłodzony cieczą |
| Pojemność: | 200 cm³ |
| Moc: | 12,86kW (17,5KM) |
| Rozruch: | elektryczny (e-start) |
| Skrzynia biegów: | automatyczna 1+1 (wsteczny |
| Koła: | 10" |
| Napęd: | łańcuch 530H |
| Wysokość siedziska: | 530mm od podnóżka |
| Wymiary | dł. 1780mm szer. 1060mm |
| Hamulce przód: | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce tył: | tarczowe hydrauliczne |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
