Quad ASIX GLADIATOR 300 to pojazd z czterosuwowym silnikiem LONCIN o pojemności 300cm³ z chłodnicą cieczy. Silnik wyposażony jest w wałek wyrównoważający, który zapewnia płynną kulturę pracy. Przeznaczony jest dla nastolatków i dorosłych od 160cm wzrostu. Gladiator zestrojony jest z automatyczną skrzynią biegów, która posiada 2 tryby jazdy do przodu (wolny „L” i szybki „H”). Napęd przekazywany jest przez wał kardana. Model ten posiada bogate wyposażenie, w skład którego wchodzą między innymi: wyciągarka 2000lbs, podgrzewane manetki, gniazda USB i zapalniczki, zamykany schowek na przednim bagażniku, pełne oświetlenie ledowe z panelem LED, kierunkowskazami, duży, cyfrowy wyświetlacz, hak, licznik motogodzin, wygodne oparcie oraz uchwyty dla pasażera, handbary, lusterka i klakson
| Silnik: | LONCIN 4T z chłodnicą oleju |
| Pojemność: | 300 cm³ |
| Moc: | 16,91kW (23KM) |
| Rozruch: | elektryczny (e-start) |
| Skrzynia biegów: | automatyczna 2+1 (wsteczny) |
| Koła: | 12" |
| Napęd: | wał kardana |
| Wymiary: | dł. 1900mm / szer. 1090mm |
| Wysokość siedziska: | 570mm od podnóżka |
| Hamulce przód: | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce tył: | tarczowe hydrauliczne |
| Zasilanie silnika: | Wtrysk (EFI) |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
