TYTAN to pojazd w wersji off-road, bez homologacji drogowej. Sercem tej maszyny jest czterosuwowy silnik LONCIN o pojemności 200 cm³. Jednostki napędowe tej marki są bardzo dobrze znane szerokiej publiczności miłośników jazdy w terenie i po szosie – słyszysz LONCIN i wiesz, że mowa o niezawodności! Silnik wyposażony jest w wałek wyrównoważający oraz zaopatrzony w chłodnicę oleju. Model ten zestawiony jest na 10-calowych felgach aluminiowych. Pojazd posiada automatyczną skrzynię biegów z biegiem wstecznym (1+1). To, co jeszcze zasługuje w nim na szczególną uwagę to bogate wyposażenie, tj.: wyciągarka 2000lbs, podgrzewane manetki, gniazdo USB i zapalniczki, wyświetlacz LCD, pełne oświetlenie LED, listwa LED, hak, aluminiowa kierownica, system antydrganiowy, licznik motogodzin, handbary, oparcie, nakładki na bagażniki, oparcie
| Silnik: | LONCIN 4T z chłodnicą oleju |
| Pojemność: | 200 cm³ |
| Moc: | 10,30kW (14KM) |
| Rozruch: | elektryczny (e-start) |
| Skrzynia biegów: | automatyczna 1+1 (wsteczny) |
| Koła: | 10" |
| Napęd: | łańcuch 530H |
| Wysokość siedziska: | 530mm od podnóżka |
| Waga: | 180 kg |
| Hamulce przód: | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce tył: | tarczowe hydrauliczne |
| Kolory: | Czerwony, Szary |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Model Tytan został zaopatrzony w niezawodną jednostkę napędową LONCIN o pojemności 200 cm³. Silnik generuje moc na poziomie 14KM co pozwoli na swobodne pokonywanie bezdroży oraz będzie pomocny przy pracach gospodarczych. Ponadto silnik wyposażony jest w wałek wyrównoważający oraz system antydgraniowy co neutralizuje drgania przenoszone z silnika na ramę.
Dedykowany, dobrze wytłumiony układ wydechowy poprawia komfort podróżowania bez uciążliwości dla słuchu.
Tytan zestrojony został z automatyczną skrzynią biegów. Pojazd posiada 1 bieg do przodu + wsteczny. Dźwignia zmiany biegów usytuowana w łatwo dostępnym miejscu.
Tytan zestawiony jest na 10-calowych, aluminiowych felgach zaopatrzonych w bardzo dobrej jakości opony z terenowym bieżnikiem
Hybrydowa rama stalowa została skonstruowana z najwyższej jakości stopów, żeby sprostać dużym przeciążeniom występującym podczas jazdy w terenie. Konstrukcja ramy pozwala na obciążenie w okolicach 180kg
Model Tytan posiada hydrauliczne hamulce tarczowe. Z przodu hamulce umieszczone na każdym z kół, a z tyłu umieszczone są centralnie na tylnej osi
Solidne, grube i z dużym skokiem amortyzatory olejowe z przodu i z tyłu zapewniają świetne tłumienie nierówności, co przekłada się na poprawę przyczepności. Ponadto pojazd został wyposażony w system kalamitek, które ułatwiają dozowanie smaru w ruchome elementy zawieszenia, co wydłuża ich żywotność
O odpowiedni przepływ powietrza oraz maksymalną ochronę przed przedostaniem się zanieczyszczeń dba papierowy filtr powietrza w kształcie walca
W tym przeprawowym modelu zastosowano pełne oświetlenie w technologii LED. Do dyspozycji mamy światła mijania, drogowe oraz kierunkowskazy. Ponadto pojazd otrzymał dodatkowe oświetlenie w postaci przedniej listwy LED
ASIX Tytan posiada szerokie podnóżki pozwalające na komfortowe podparcie nóg. Ponadto na podnóżkach zostało wyprofilowane, podwyższone miejsce na nogi pasażera
Szerokie i odpowiednio wyprofilowane siedzisko pozwoli w wygodny sposób przemieszczać się po bezdrożach zarówno pojedynczo jak i z pasażerem. Dodatkowo dla wygody pasażera zostało zamontowane oparcie
Wyciągarka 2000LBS będzie bardzo pomocna podczas jazdy w terenie oraz w trakcie prac gospodarczych
Pojazd wyposażony jest w złącza USB: 1x Typ A 1x Typ C, co pozwala ładować swoją kamerkę czy telefon. Ponadto Tytan otrzymał gniazdo zapalniczki.
