| Silnik: | 4T chłodzony powietrzem |
| Pojemność: | 150 cm³ |
| Moc: | 6,62kW (9KM) |
| Rozruch: | elektryczny (e-start) |
| Skrzynia biegów: | półautomatyczna 1+1 (wsteczny) |
| Koła: | 8" |
| Napęd: | łańcuch 428H |
| Wymiary: | dł. 1550mm / szer. 1000mm |
| Wysokość siedziska: | 430mm od podnóżka |
| Hamulce przód: | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce tył: | tarczowe hydrauliczne |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
