| Silnik: | 4T, chłodzony powietrzem |
| Pojemność: | 200 cm³ |
| Moc: | 6,62kW (9KM) |
| Rozruch: | elektryczny (e-start) |
| Skrzynia biegów: | automatyczna 1+1 (wsteczny) |
| Koła: | 10" |
| Napęd: | łańcuch 530H |
| Wysokość siedziska: | 470mm od podnóżka |
| Wymiary | dł. 1700mm szer. 1100mm |
| Hamulce przód: | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce tył: | tarczowe hydrauliczne |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
