| Bateria | LEAD-ACID 72V32Ah |
| Silnik | elektryczny, bezszczotkowy |
| Moc: | 2000W |
| Zasięg: | 75 KM |
| Skrzynia biegów: | automatyczna |
| Koła: | 90/90 – 12" |
| Homologcja: | Tak |
| Wymiary: | dł. 2070mm szer. 800mm |
| Wysokość siedziska: | 750mm od podnóżka |
| Hamulce przód: | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce tył: | tarczowe hydrauliczne |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
