| Silnik: | 4T, jednocylindrowy, chłodozny powietrzem |
| Pojemność: | 50 cm³ |
| Moc: | 2.4kW (3,26KM) |
| Rozruch: | elektryczny + nożny |
| Skrzynia biegów: | bezstopniowa CVT |
| Koła: | 130/60 – 13" |
| Zasilanie Silnika | Wtrysk (EFI) |
| Wymiary: | dł. 1955mm szer. 695mm wys. 1160 mm |
| Wysokość siedziska: | 770mm od ziemi |
| Hamulce przód: | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce tył: | bębnowe |
| Homologacja: | Tak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
